תקנון אתר

לקוחות וגולשים יקרים,

חברת “נגריית מזנוני כהן בע”מ”  המייצגת את “cohen furnitures” בישראל שמחה לארח אתכם באתר ומקווה לספק לכם את כל הדרוש לכם, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות. החברה מתחייבת בזאת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר. החברה מתחייבת בזאת לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הם. החברה תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה בכל נושא שהוא, כולל תקנון זה, בימים ובשעות המפורסמים באתר.

כללי
תקנון זה הינו התקנון המחייב את החברה מחד ואת הגולשים והלקוחות מאידך.

כל פעולה באשר היא, כולל רכישת מוצרים באתר, מהווה הסכמה של שני הצדדים לחוזה וכוללת הסכמה לתנאים הקבועים בתקנון זה. נא קראו אותו עובר הרכישה.

רשאים לרכוש מוצרים באתר בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו ונסלקו בחברות האשראי, אושרו ואומתו.

מודגש בזאת כי אחריות ושירות המוצרים הינם באחריותם הבלעדית של הספקים השונים.

אספקת המוצרים
המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות דואר רשום – רשות הדואר, או באמצעות חברת המשלוחים, על-פי שקול דעתה הבלעדי של “נגריית מזנוני כהן בע”מ”.

עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממשרדי “נגריית מזנוני כהן בע”מ” ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות), או עד בית הדואר הקרוב לאתר המסירה (במשלוח בדואר רשום).

דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.

המזמינים במשלוח, יקבלו במייל טופס תנאי משלוח לחתימה.

במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת “נגריית מזנוני כהן בע”מ”  ו/או הספקים השונים, החברה והספקים לא יישאו באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.

כמצוין באתר, מחירי המשלוחים לפי הכתוב באתר ולפי סטטוס הלקוח (מועדון לקוחות, עסקי וכו)

לעיתים חלה טעות סופר בתום לב במחירי מוצרים או בפרטים הנוספים, במקרים כאלו רשאית זמן משחק לבטל את העסקה ולזכות מידית את חיוב האשראי. ט.ל.ח.

ביטול והחזרת מוצרים
יש באפשרותך  להחזיר את המוצר תוך 14 יום. המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית, ללא פתיחת האריזה או שימוש במוצר. במקרה כזה תקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח החבילה ו- 5% מערך המוצר או 100 ש”ח, הנמוך מבניהם.

מוצרים ושירותים באתר/בחברה
האתר כולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים. מודגש בזאת כי בכל הקשור למוצרים, האחריות הבלעדית הינה של היצרנים והספקים בלבד.

חברת “נגריית מזנוני כהן בע”מ”  מתחייבת בזאת לספק את המוצרים שנרכשו באתר. אולם, במקרים בהם אזל המוצר במלאי הספק, ו/או המוצר נמצא כלא תקין, טרם מסירתו ללקוח, יוצע לך, רוכש המוצר, מוצר חלופי, בעל איכויות דומות, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע, על מנת לספק את רצונך. במידה וההצעה לא תהיה מקובלת עליך, ההזמנה תבוטל, ויחד עמה החיוב בחברת האשראי.

תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ובכל מקרה אין להתייחס לתמונה כאל המוצר הנרכש.

המרכיב הבלעדי הקובע להזמנה הינו היצרן והדגם של המוצר הנבחר. כמו כן, ישנם מוצרים באתר שישנה אפשרות לעיין בפרטים נוספים אודותיהם. הואיל וכך, ולמען הסר הספק, במקרים בהם הפרטים הנוספים אינם נכונים, מכל סיבה שהיא, היצרן והדגם בלבד של המוצר יקבעו לעניין ההזמנה.

אמצעי ותנאי התשלום
כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.

לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הינו של הספק באופן בלעדי.

בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.

מזומן (שטרות כסף) – במעמד קבלת המוצר בחברה בלבד.

שימו לב !!!
המחירים באתר הינם לתשלום אחד וכוללים מע”מ כחוק.

אחריות ושירות
תנאי האחריות הנם בכפוף לתנאי והחלטתו של היבואן והספק בארץ או בחו”ל.
באותם המקרים בלבד שחברת זמן משחק יכולה לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, השירות יינתן במשרדי “נגריית מזנוני כהן בע”מ” בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח, או לחילופין בהתאם להזמנת שירות ותשלום בהתאם בבית הלקוח, בתיאום מראש בלבד.

פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות או כל שימוש לא נאות במוצר.

הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.

מדיניות פרטיות
חברת “נגריית מזנוני כהן בע”מ”, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם חברת הסליקה CAL ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע”י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
כפתור “שלח” יש משום הסכמה חברת “נגריית מזנוני כהן בע”מ”  או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של חברת “נגריית מזנוני כהן בע”מ” .
בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 053-5221040
באמצעות לחיצה על כפתור “שלח” אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

Puoi leggere di più sui primi omega replica PloProf e sulla storia di COMEX qui.

Die Seamaster PloProf fake uhren ist eine Uhr, über die wir hier auf Fratello oft berichtet haben, und in letzter Zeit trage ich oft meine eigene PloProf 1200M.

Scroll to Top